Trojka z kuchyne: spevák Miro Jaroš

Vždy veselo naladený, v žltej košeli s jasnočerveným motýlikom. Niekedy aj s nezbednou šiltovkou na hlave učí svojimi veselými piesňami deti dobrým veciam. Spevák Miro Jaroš rozdáva našim najmenším kopec radosti.

Mira Jaroša určite netreba nikom detailne predstavovať. Určite si ho mnohí pamätáte z úplne prvého ročníka speváckej súťaže Superstar. V tejto súťaži si vybojoval skvelú šiestu priečku. No na hudbu nezanevrel a po súťaži vydal aj svoj debutový album, za ktorý získal platinovú platňu.

Po vydaní piateho albumu v roku 2014 vydal Miro Jaroš aj svoj prvý album, ktorý venoval deťom. Odvtedy robí radosť nielen našim najmenším, ale aj rodičom detí, ktorí jeho piesne s obľubou počúvajú.

Nás však zaujímalo, ako sa Miro Jaroš vie obracať pri sporáku a kuchynskej linke. Uhádnete, aké jedlo nemá detský pesničkár rád?

1. Aká je Vaša najobľúbenejšia a najvyužívanejšia surovina v kuchyni?

Avokádo. Jem ho veľa a často. Na rôzne spôsoby. Najčastejšie si k nemu dávam paradajky, syr a posolím.

2. Bez akej kuchynskej pomôcky by ste si nevedeli predstaviť varenie?

Bez noža a panvice. Rád potraviny krájam. Mäso vždy očistím od tuku. Pri varení často používam panvicu, v ktorej najčastejšie jedlo dusím.

3. Spomínate si, že by ste ako dieťa mali voči nejakému jedlu averziu? Pretrváva dodnes?

Cibuľa alebo cesnak v surovom stave. Alebo tlačienka. To nie sú moji favoriti. 

Zdroj foto: FB Miro Jaroš

V dnešnej trojke nám na naše otázky odpovedal detský hitmejker a spevák Miro Jaroš. Ak sa vám rozhovor páčil, podporte ho svojím zdieľaním na Facebooku. Zaujímajú vás odpovede ďalších známych Slovákov? Pozrite si našu rubriku Trojka z kuchyne.

Ak máte svoj tip, koho by sme mali osloviť, napíšte nám ho do komentára alebo na náš Facebook.

Prečítajte si aj:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *