Lupilu – mňamka pre najmenších

Pre deti len to najlepšie. Platí to aj v obchodnom reťazci Lidl, ktorý rozšíril svoj baby sortiment. Aby boli najmladší členovia rodiny už od začiatku v dobrých rukách, pribudli do ponuky detského sortimentu príkrmy pod privátnou značkou „lupilu“. Tradične v najvyššej kvalite a za výhodnú cenu.

Lupilu 5+ Bio Mrkva so zemiakmi a kuracím mäsom je určená pre bábätká od ukončeného piateho mesiaca. Chutný príkrm je pripravený z najkvalitnejšej mrkvy a zemiakov a čerstvého kuracieho mäska. Na každej lyžičke záleží, preto všetky suroviny pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.
Cena: 1,09 €/ 190 g, Lidl

Lupilu 5+ Bio Jablko a banán so suchármi – lahodná ovocná kaša s príjemne ovocnou chuťou je pripravená zo starostlivo vyberaného čerstvého ovocia z ekologického poľnohospodárstva. Je praktické mať ju poruke, keď sa s najmenšou ratolesťou chystáte na dlhšiu prechádzku alebo na návštevu.
Cena: 1,09 €/ 190 g, Lidl

Lupilu 6+ Bio Ovocno-obilninová kaša môžete ponúknuť dieťatku od ukončeného 6. mesiaca. Odborníci ju pripravili z najkvalitnejších jabĺk, ananásu, banánov a celozrnných obilnín – všetko z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.
Cena: 1,09 €/ 190 g, Lidl

Pod značkou lupilu 8+ Bio nájdete niekoľko chutných príkrmov – Špagety Bolognese, Zeleninu s cestovinami a bravčovou šunkou, Zeleninu s ryžou, morčacím mäsom a smotanou, Zemiaky s mrkvou, morčacím mäsom a hráškom.
Suroviny, z ktorých sú pripravené, pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva a spĺňajú prísne kritériá kvality. Príkrmy sa deťom podávajú zohriate – presný návod nájdete na etikete.
Cena: 1,39 €/ 220 g, Lidl

Ako deti rastú, potrebujú viac energie a tomu zodpovedajú aj produkty lupilu. Rôzne druhy príkrmov s označením lupilu 12+ Bio si môžu vychutnať drobci od ukončeného 12. mesiaca veku dieťatka. Vybrať im môžete Zeleninu s cestovinami, odtučneným mliekom a smotanou, Cestoviny s mrkvou a paradajkami so šunkou, Zeleninu s ryžou a hovädzím mäsom či Zeleninu s cestovinami a morčacím mäsom. Tie najkvalitnejšie suroviny, z ktorých sú pripravené, pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Príkrmy sa deťom podávajú zohriate – presný návod nájdete na etikete.
Cena: 1,49 €/ 250 g, Lidl

Prečítajte si aj: